CD "Lapse tänu Eestile" 2018

Tartu laulustuudiod Musaklubi, Laulupesa, Külliki Lauluaed ja Fa-diees tegid koos lastega Eesti Vabariigi 100. juubeliks kingituse, CD “Lapse tänu Eestile”. Kogumikul kuuleb Külliki Levini, Airi Liiva, Pille Sihti, Kati Roosi Sihti ja Ingrid Otti autoriloomingu paremikku.
CD-l on lastelaulud koos fonogrammidega.
Tellimine: age.musaklubi@gmail.com

Hind: 13€


CD "Unistus valgest lumest" 2017
CD-l „Unistus valgest lumest“ kõlab 3-7 aastastele lastele suunatud muusikali „Unistus valgest lumest“ kuuldemäng koos lauludega. Lisaks leiab sealt mitmeid teisi toredaid talviseid laule lastele ja noortele. Kogumikus on muusikali tekst, kõikide laulude sõnad ja fonogrammid. Plaadil kõlavate laulude noodid on varem ilmunud laulikutes „Nii on olla hea“ ja „Südamest südamesse“.
Lastemuusikal „Unistus valgest lumest“ kuulub Musaklubi lastemuusikalide sarja, mille eesmärgiks on suunata lapsi läbi erinevate aastaaegade koos tegutsema ning märkama ja hoidma kõike seda kaunist ja huvitavat, mida pakub meid ümbritsev looduskeskkond. Värsivormis kirjutatud lugu räägib karupojast ja oravatüdrukust, kes lähevad lund otsima. Oma teel leiavad nad palju toredaid sõpru. Koos jõutakse lumerahva koju ja parandatakse lumelaev.
Tellimine: age.musaklubi@gmail.com


Hind: 13€
(hetkel otsas)

Laulik "Südamest südamesse" 2017
Laulikusse on kogutud Musaklubi õpetajate uusim looming koos kaasautoritega. Siit leiad 12 uut laulu lastele, 11 uut laulu noortele, laulu- ja pillimänge muusikatunnis kasutamiseks.
Kunstnik Maari Soekov.
Tellimine: age.musaklubi@gmail.com


Hind 13 eurot

Laulik "Nii on olla hea" 2015
Laulikust leiad laule erinevas eas lastele ja noortele. Lisaks on kogumikus kahe lastemuusikali "Siin ja sealpool pilvepiiri" ning "Unistus valgest lumest" tekst ja noodid. Laulikuga on kaasas ka CD laulude saadetega.
Kunstnik Jüri Suurväli.
Muusikalide tekstide autor Maili Pilt.
Muusikalide viiside autorid Pille Siht, Lia Piir ja Miina Rikka.
 
Tellimine: age.musaklubi@gmail.com

Hind 15 eurot

CD "Siin- ja sealpool pilvepiiri" 2015
Plaadil kõlab kuuldemänguna lastemuusikal "Siin- ja sealpool pilvepiiri". Lisaks on plaadil laulude fonogrammid. Voldikust leiab laulude ja muusikali tekstid. Kogumik pakub kaasalaulmise ja etendamise rõõmu nii lasteaiaealistele, kui koolijütsidele. Plaadil laulavad laulustuudio Musaklubi lapsed.
Laulude autorid Pille Siht, Lia Piir, Miina Rikka.
Teksti autor Maili Pilt.
Kunstnik Pille Tammela.
Salvestatud Slim Music Studios.

Tellimine: age.musaklubi@gmail.com (läbi müüdud)

Hind 7 eurot


CD "Suisu, suisu lapsukene" 2011
Virisev silmatera kuulatab, rahuneb  ja leeebub kohe, kui talle hällilaulu laulda. Laulude taustal kuuled tule praksumist, putukate suminat ja teisi koduseid helisid, mis aitavad rahulikule suigutamisele kaasa. Plaadil kõlavad Eesti pärimuslikud hällilaulud, mis on sisse laulnud Musaklubi ja Luunja Lasteaed Midrimaa laululapsed koos oma ema või isaga.
Kunstnik Pille Tammela.
Salvestatud Slim Music Studios.
Tellimine: age.musaklubi@gmail.com

Hind 10 eurot (läbi müüdud)